BRACIA FIGO FAGOT
„Czy czujesz się przytłoczony ilością nowych influ twórców w internecie?
Czy nie potrafisz rozpoznać czy to Ai? Czy masz dość, że czas płynie naprzód i chciałbyś zawrócić rzekę kijem?
Nic więcej nie mów, mamy coś dla Ciebie! Bracia Figo Fagot wciskają w Żuku bieg wsteczny i walą w pedał cała naprzód!
Wracamy do prostszych czasów, gdy internet służył do pornosków i piractwa, a pokolenie Gen Z nie było nawet w planach!
Wybierz się z nami w podróż Oldschool Disco Polo i przeżyjmy rok 2010 od nowa! Większość seta to stare płyty i piosenki, których nie było w playliście od lat! ALE!
Ponieważ jesteśmy niekonsekwentni to nie zabraknie też nowego materiału! OLDSCHOOL DISCO POLO!
Walnijmy XXI wiek w mordę jak kielicha!”